» ایده های کار در منزل

1. فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

شما بستر و محصول مناسب را بدست آورده اید. چه کسی آماده است تا کالای شما را جلوی مشتریان بگیرد؟ قبل از انجام کار در منزل ، تمام مراحلی را که باید انجام دهید یاد بگیرید تا مطمئن شوید که آماده شده اید.


2. ترافیک آنلاین رانندگی کنید.

هنگامی که فروشگاه خود را راه اندازی و راه اندازی کردید ، تاکتیک های اصلی رانندگی در مورد ترافیک ارگانیک را یاد بگیرید تا بازدید کننده بیشتری از فروشگاه خود داشته باشید.


3. کارشناسی ارشد حمل و نقل تجاری کوچک.

حمل و نقل موضوع بزرگی برای برندها و مشتریان است. واقعیت حمل و نقل کسب و کار کوچک را همانطور که امروزه است بیاموزید و بهترین رویکردی که کسب و کار شما می تواند برای جلب رضایت مشتریان داشته باشد.


4. اندازه گیری موفقیت آنلاین.

موفقیت چیزی بدون تجزیه و تحلیل برای اثبات آن نیست. ما در اینجا هستیم تا شما را از طریق تمام شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) که باید به آنها توجه داشته باشید و به بهترین شکل ممکن به بینش داده های شما می پردازیم ، پیاده کنیم.


5. مقیاس گذاری در تجارت.

در BigCommerce ، ما تجارت خود را قادر می سازیم تا بزرگ شود. در این فصل ، شما را در مورد چگونگی شروع برنامه ریزی برای مرحله بعدی رشد ، مرور خواهیم کرد.


6. بینش مستقیم از کارشناسان برتر صنعت.

تفاوت بین عملیاتی و موفق در تسلط بر بزرگترین معصیت انسان - زمان است. حساب های دست اول را از کارآفرینان موفق کسب کنید که مشاغل مستقر در خانه خود را به صورت آنلاین تبدیل کرده اند.


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


طراحی وب سایت شخصی و شرکتی ، تحویل دو روزه طراحی وب سایت شخصی و شرکتی ، تحویل دو روزه مشاهده